MÖBLER / Bord / Skrivbord 16218333
nr 1621 8333
Skrivbord
med klaff, 1950-tal, teak. Bredd: 125+ 45, djup: 67 cm, höjd: 74 cm
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 maj 2024
kl 18:52:28
20/5 18:45:28
20/5 18:45:53